.

.

2 во 1 Тешки Хибрид Оклоп Случаи Shockproof Хард Корица За Samsung Галакси J3 се Појават/J3 2017/Премиер/J3 Луна Pro/Eclipse/Sol 2

2 во 1 Тешки Хибрид Оклоп Случаи Shockproof Хард Корица За Samsung Галакси J3 се Појават/J3 2017/Премиер/J3 Луна Pro/Eclipse/Sol

DEN 122.00
DEN 143.52
-15 %

Износ
Во продавницата.


Опис : Дизајнирани за активен начин на живот,можете да продолжите да го користите вашиот уред без отстранување од случајот. 2 парчиња технологија за ултра заштита.Надворешниот слој направен од крути пластични, внатрешниот слој направен од мек Силикон со двојна заштита. Шок и отпорност на duarable силикони дава дополнителна удобност за уредот. Солиден пластични обезбеди силна одбрана. Екстра браници за заштита околу 4 аглите за да го апсорбира ударот во случај да се откажат од вашиот телефон. Заштита на вашиот телефон од гребење, шокови, случајно капки и судир. Боја : Хибрид Лесно, брзо вклучување/исклучување на инсталацијата, прецизност отсечени за вашиот копчиња, пристаништа, камерата и блицот. Додаток само, Телефон ont вклучени. Компатибилен со : За Samsung Галакси J3 се Појават За Samsung Галакси J3 2017 За Samsung Галакси J3 Премиер За Samsung Галакси J3 Луна Про За Samsung Галакси J3 Мисија За Samsung Галакси J3 Eclipse За Samsung Galaxy Express Премиер 2 (Не За Galaxy Express Премиер) За Samsung Galaxy Amp Премиер 2 (Не За Галакси Amp Премиер) За Samsung Galaxy Сол 2 (Не За Галакси Sol)
НЕ За Samsung Галакси J3 2016/2015
НЕ За Samsung Галакси J3 2017 J330 (Европска Верзија)
Пакетот вклучува :
Ако изберете Случај Само . Пакетот вклучува : 1 BUC Солиден Оклоп Случај
Ако изберете Случај Со Филмови . Пакетот вклучува : 1 BUC Солиден Оклоп Случај 1 BUC Перо 3 КОМПЈУТЕРИ LCD Екран Заштитници ( Не калено стакло екран заштитници)За производот

Карактеристики:
За Samsung Galaxy Express Премиер 2
дизајн:
Обична,Гроздобер,Геометриски,Бизнис,Спортски
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
Бренд Име:
elegaming
Големина:
For Samsung Galaxy Amp Prime 2
Компатибилен Бренд:
Samsung

Слични предлози