.

.

Луксузна 360 Заштита Домување За Huawei чест 8 лајт случај Ултра-тенок Тешко мат КОМПЈУТЕР Назад Покритие За чест 8 лајт мобилен телефон 5.2

Луксузна 360 Заштита Домување За Huawei чест 8 лајт случај Ултра-тенок Тешко мат КОМПЈУТЕР Назад Покритие За чест 8 лајт мобилен

DEN 162.00
DEN 175.68
-8 %

Износ
Во продавницата.


За Huawei чест 8 лајт Случај Protecter Луксузни Тешко Назад Случаи Пластични Мат PC Целосна Покрие Случај За Huawei чест 8 лајт 5.2 инчен Задниот Поклопец Coque нови 2017
за : Huawei Чест 8 лајт ( PRA-AL00 X ) случај 5.2 инчен
Карактеристики : ТЕШКО Високо Квалитетни Пластични
Answer : ___________________________ Note : Ние ќе бидат бесплатни подароци : HD филм + прашина приклучок (црна и бела) + телефонот кино заградата; секој вид на еден)
Купувачот Известување
1. Русија пријател ве молиме да ни остават име и презиме, поради руската Политика, Многу ви благодариме.
2. Случајот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" или "Продавачот за испорака метод" , тоа не може да се следи онлајн. Ако ви треба на следење на број на ажурирани онлајн ,ве молиме изберете " Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ".
3 .Ако вашиот валидна дојде време, се уште не добиле стоки, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака за вас.
4 . Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена. Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа.

За производот

Материјал:
со HD филм, со Калено стакло
Големина:
5.2 inch
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
Тип:
Монтиран Случај
Материјал:
Високо Квалитетни пластични
функција 1:
Удобно чувство на допир
Карактеристика 2:
Ултра тенок Слим + Тешко задниот поклопец
функција 3:
Отпорно На Гребење + Анти-Нула Обложени
боја:
Црна,ЦРВЕНА,Златна,розово ЗЛАТО,Сина
Компатибилен Модел:
За huawei чест 8 лајт мобилен Телефон Случаи 5.2 инчен
Модел:
За huawei чест 8 лајт маска
Модел 1:
За huawei чест 8 лајт случај За huawei чест 8 лајт маска

Слични предлози