.

.

Случај за Asus ZenFone 5 5.0 инчен Меки Силиконски Печатење Боја Назад Случај Покритие за Asus ZenFone 5 A500CG A501CG TPU Телефон Школки Торба

Случај за Asus ZenFone 5 5.0 инчен Меки Силиконски Печатење Боја Назад Случај Покритие за Asus ZenFone 5 A500CG A501CG TPU Телефон

DEN 88.00
DEN 119.52
-26 %

Износ
Во продавницата.

(Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.(исклучува празник & викенд) Ако вие не го добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
Сите производи ќе се проверуваат и тестираат пред породувањето. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки. Добредојдовте да контактирате со нас преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози . Повратни информации е многу важно, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации. Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Совети : да ја Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП,на моб специјален попуст за својата втора цел на Производот Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет и Ниска Цена Во Случај е Лесно да го вметнете и Отстраните. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.Овие се купувачите одговорност . Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви загриженост за купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение.
Ве молиме кликнете на"view мојата продавница" или "view my Topselling Производи" за да добиете повеќе предмети што сакате со количката. Пакетот може да биде пријавено како ПОДАРОК и тврдеше дека во некоја пониска вредност за вас . Трговија на големо/dropshipping и поддржани, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба повеќе најголемиот дел цена или побрзо превозот. Искусни КК постапка.
Како да се реши проблемот во врска со "не може да се достави до"?
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Квалитет на производи со најниската можна цена. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти, го Спречува Вашиот Телефон Падне. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена. Моден Стил : Шарени & Луксузни Брза пратка во рок од 1-3 дена + Брз одговор Капка Превозот Поддршка! Мешана Боја Поддршка! Трговија На Големо Поддршка! Функција : Ултра Тенок+Прецизни Дупки+ Шарени Печатење Painte Ако имате било какви прашања,добредојдени да не контактирате.

За производот

Материјал:
TPU
Бренд Име:
TTOMYYOUG
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Ткаеше,Симпатична
Карактеристики:
Шарени Шема Fundas Coque Capas Priting Маска
Компатибилен Бренд:
за Asus ZenFone 5 A500CG A501CG A500KL 5.0
Тип:
Назад Заштита На Телефонот Случај
Одговара:
за Asus ZenFone 5 A500CG A501CG A500KL 5.0
Материјал:
Висок квалитет на меки силиконски
Тежина:
Ultra Thin 30g
боја:
како на слика
Времето на Пазарот:
2017 Сосема Нов Capa
дизајн:
Шарени Печатење Насликани Модел Мода Млада Атрактивна
Функција:
Нечистотија-отпорни / Анти-удар / Не е деформирано
Поддршка:
Мешана Боја / Капка Превозот / Трговија На Големо / Мало
квалитет:
А+++++ / Безбедни и не-токсични

Слични предлози