.

.

5 Брзина Автомобили Опрема Shift Knob Со Подигање Црвена Линија За ФОЛКСВАГЕН Голф Jetta 3 MK3 Vento 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998

5 Брзина Автомобили Опрема Shift Knob Со Подигање Црвена Линија За ФОЛКСВАГЕН Голф Jetta 3 MK3 Vento 1991 1992 1993 1994 1995

DEN 719.52

Износ
Во продавницата.


За "ФОЛКСВАГЕН" Голф Jetta 3 MK3 Vento 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 5 брзини мануелен МТ Опрема се Држи копчето Shift Knob ОЕМ Број : 1 H0711141 A / 1 H0711115 A Менувачот тип : 5 брзини мануелен Вметнете дупка големина : 12 MM Состојба : 100% нови резервни производ во Боја : црна и црвена Линија Вклучени се : Промена Knob x 1 Материјал : Висок квалитет на СТП и ABS пластика
Ние прифаќаме Alipay исплати само. ЗАБЕЛЕШКА : цената не вклучува Давачки,Даноци на Додадена Вредност,Царинење Такси и Други давачки.
Можете да ги пратите вашите пакет преку линкот подолу или на Aliexpress превозот систем : www.17track.net Или www. global.cainiao.com Или www.yw56.com.cn
Ако ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди оценка,Кога ќе го купите повторно,ќе им понуди 5% . Позитивни повратни информации со 5 ѕвезди оценка,тебе и мене се среќни секој ден
Нашата цел е да го направите вашиот избор полесно и да ги зачувате вашите пари. Подобро autoparts, Подобар живот.

За производот

Тип На Објект:
Опрема Shift Јаки
Материјал Тип:
ABS + СТП
Објектот Висина:
27cm
Објектот Должина:
5cm
Објектот Тежина:
130g
Година:
1991-2004
Објектот Ширина:
5cm
Бренд Име:
kangbeier
Име На Модел:
1H0711141A / 1H0711115A

Слични предлози