.

.

За BMW R1200GS Mudguard Пред Фендер Продолжување за BMW R 1200 ГШ/GSA LC 2014 2015 година Гуми hugger mudguard по пазарна

За BMW R1200GS Mudguard Пред Фендер Продолжување за BMW R 1200 ГШ/GSA LC 2014 2015 година Гуми hugger mudguard по пазарна

DEN 1201.00
DEN 1644.96
-27 %

Износ
Во продавницата.


За BMW R1200 GS Mudguard Пред Фендер Продолжување за BMW R 1200 ГШ/GSA LC 2014 2015 2016 година Гуми hugger mudguard по пазарот Опис Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : високо квалитетни пластични Количина : 1 BUC Лесно да го инсталирате, висока effiency. Answer : ___________________________ Note : Ова е резервни дел; затоа, некои измена може да биде потребна за правилно fitment. FITMENT : За BMW R1200 GS LC 2013+ За BMW R1200 GSA LC 2014+

За производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
KEMiMOTO
Материјал Тип:
Високо Квалитетни пластични
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.2kg
Motobike Направи:
BMW
Име На Модел:
За BMW R 1200 ГШ/GSA LC 2014 2015 2016 година
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот:
Mudguard Пред Фендер Продолжување
боја:
Црна
Одговара за 1:
За BMW R1200GS LC 2013+
Одговара за 2:
За BMW R1200GSA LC 2014+

Слични предлози