.

.

Црна Горниот Обтекател Пред Остане Заградата За Yamaha YZF R6 2006 2007 Светлата Cowling Заградата

Црна Горниот Обтекател Пред Остане Заградата За Yamaha YZF R6 2006 2007 Светлата Cowling Заградата

DEN 1445.00
DEN 1680.00
-14 %

Износ
Во продавницата.

( Ве молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )
Ако имате било какви проблеми или прашања за време на купувањето, ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате на онлајн служат на персоналот ,исто така, Можете да оставите порака за нас, ако никој не тука со оглед на временската разлика .
Во моментов, Ние го прифаќаме плаќање со користење на Visa, Master Card, Маестро дебитна картичка, QIWI, Web Money, Boleto, Western Union, и Банкарски трансфер.
Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Aliexpress подоцна.
1. Вашите производи ќе бидат објавени во рок од 3 работни дена по извршената уплата. (Ние ќе ве информираме преку е-маил ако одлагање да се случи поради одмор настани.) 2. Ве молиме пополнете вашата целосна адреса за испорака со контакт телефонски број, особено руската купувачи, ве молиме потврдете го вашето име и презиме. 3. Ве молиме да забележите ние ќе не одговара за царински давачки, таму може да има царински давачки поради некоја земја е царинската политика. Откако тоа се случи, ве молиме да се направи царинење на себе. 4. За било какви други проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.
1. Ве молиме проверете ги пакет и производ внимателно.
2. Било какви проблеми во однос на производите/ не е примен, ве молиме контактирајте со нас во времето од трговија со датотеки, пораки или e-mail.

За производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
MOCOFAIRINGS
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
0.7kg
Објектот Висина:
20inch
Motobike Направи:
Јамаха
Име На Модел:
YZF R6 2006 2007
Објектот Ширина:
30inch
Објектот Должина:
30inch

Слични предлози