.

.

Мотоцикл Улица Велосипед Carburetor Задави Кабел за Линија За ХОНДА CBR250 CBR 250 CB250R NC19

Мотоцикл Улица Велосипед Carburetor Задави Кабел за Линија За ХОНДА CBR250 CBR 250 CB250R NC19

DEN 345.00
DEN 383.52
-10 %

Износ
Во продавницата.


Лесно Да Се Инсталира
Боја : Како На Слики
Добар Квалитет
Погодни За : CBR250 NC19

За производот

Бренд Име:
JFG ТРКИ
Motobike Направи:
Хонда
Име На Модел:
B11041413
Објектот Должина:
70cm
Објектот Ширина:
1cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
70g
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси

Слични предлози