.

.

Мотоцикл Скутери Обтекател Тело Работа Завртки Ореви Шпиц Брзина Fastener Клипови Завртка за јамаха FJR1300 YZF600R YZF-R6S YZF-Р3 mt10

Мотоцикл Скутери Обтекател Тело Работа Завртки Ореви Шпиц Брзина Fastener Клипови Завртка за јамаха FJR1300 YZF600R YZF-R6S YZF-Р3

DEN 1272.00
DEN 1631.52
-22 %

Износ
Во продавницата.

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нова Боја : сина//црна/gold/red/сребрена/портокал/зелен Материјал : Висок Квалитет на Алуминиум Количина : 1 сет
FITMENT : За поголемиот број на мотор. за Kawasaki Јамаха Suzuki Хонда Ducati Харли-Дејвидсон Triump Победа Aprilia ktm bmw и така на целата година
пакет содржи : 1 поставите слика шоу

За производот

боја:
Сина
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
YUANQIAN
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,Хонда,Триумф
Име На Модел:
МАКС-FB-001
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Бои:
сребрена /зелена /блу /gold/ црвена /црна /портокал/
orginal место:
Кина
quanlity:
Висок
Материјал:
cnc алуминиум
Состојба:
100% Сосема Нов
Употреба:
обтекател завртки
is_customized:
YES
Fitment:
за Kawasaki Јамаха Suzuki Хонда Ducati Харли-Дејвидсон, и така натаму
Употреба:
обтекател завртки

Слични предлози