.

.

Хром Мотоцикл Задната Страна Планината Знамето Пол Америка Знаме За Харли Багаж Багажник

Хром Мотоцикл Задната Страна Планината Знамето Пол Америка Знаме За Харли Багаж Багажник

DEN 746.00
DEN 877.44
-15 %

Износ
Во продавницата.


Fitment Универзалната За Харли Велосипеди / Плувка / Choppers / Custom можеби Ќе треба да се вежба дупка да се инсталира на знамето. Ве молиме проверете пред да ја купите. Материјал : Пол : Хром Знаме : Најлон Големина : Како на сликата прикажани Монтажа Стил : Страна Планината Пакет Вклучуваат 1pcs Хром Пол Американското Знаме
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3. Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Превозот 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO / FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод потврдените адреса за Вашата нарачка адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради Акции Статус и време, ние изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 8. Време на испорака : Забелешка : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување. За Нас Сите производи во нашата продавница може да се меша! Мало и на големо се добредојдени! Ве молиме контактирајте со нас за повеќе селекции! Било истрага, pls не двоумете се да контактирате со нас, нашиот одговор во рок од 12-24 часа максимум.

За производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Должина:
38.7inch
Материјал Тип:
Метал&Најлон
Објектот Ширина:
27inch
Објектот Висина:
17inch
Име На Модел:
за харли
Бренд Име:
Cherk
Motobike Направи:
Хонда,Харли-Дејвидсон

Слични предлози