.

.

FEF4 темно сина, бела мотоцикл обтекател колекции за ЈАМАХА YZFR6 2006 2007 маска поставите YZF1000 YZF R6 06 07 Вбризгување на лакот TYY

FEF4 темно сина, бела мотоцикл обтекател колекции за ЈАМАХА YZFR6 2006 2007 маска поставите YZF1000 YZF R6 06 07 Вбризгување

DEN 15412.00
DEN 16752.00
-8 %

Износ
Во продавницата.


Бесплатни прилагодено боја работа,Ако сакате да го прилагодите бојата или моделот,или decals,ве Молиме додадете забелешка во коментар или да испратите порака до нас.
Ако го оставите Негативен фидбек или отворен спор, без каков било контакт,ние не ќе им даде на сите видови на надоместување на овие купувачи!Нема враќање,Нема ја,Без надомест!
Во 99% од проблемите може да се реши преку комуникација
Ние високо го вреднуваат секој клиент.

За производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
50cm
Име На Модел:
YZFR6 2006 2007 I8GG
Објектот Ширина:
55cm
Motobike Направи:
Јамаха
Објектот Должина:
85cm
Материјал Тип:
Вбризгување на ABS пластика
Објектот Тежина:
9kg
Бренд Име:
MidDale
Модел:
YZF-R6
Година:
2006 година 2007 година
боја:
исто како на сликата покажува

Слични предлози