.

.

S5TG Зелена бела MOTUL обтекател колекции за ЈАМАХА YZFR6 2006 2007 маска поставите YZF1000 YZF R6 06 07 Вбризгување на делови од телото, LOI

S5TG Зелена бела MOTUL обтекател колекции за ЈАМАХА YZFR6 2006 2007 маска поставите YZF1000 YZF R6 06 07 Вбризгување на делови

DEN 15412.00
DEN 16752.00
-8 %

Износ
Во продавницата.


Тоа ќе пристигне на клиентите во совршена состојба.
Ако го оставите Негативен фидбек или отворен спор, без каков било контакт,ние не ќе им даде на сите видови на надоместување на овие купувачи!Нема враќање,Нема ја,Без надомест!
Во 99% од проблемите може да се реши преку комуникација
Ние високо го вреднуваат секој клиент.
Овие трошоци се на купувачот одговорност.Нашата маска се безбедно спакувани!
8, За Ракување Со Времето :
Сите обтекател се наслика по plaeced цел, ние треба 5-7 работни дена да сликам, Поради странство превозот,објектот ќе се испраќаат директно до вашата врата со 5-7 дена.
Вашата комплетна сатисфакција е нашиот Број 1 приоритет!
13, ве Молиме да НЕ прават подолу акција пред да контактирате со нас на :
1, Оставете неутрален/негативна повратна информација.
Фабриката Продавачот Продавница Бр 803355 се Купи Било Маска сет, Се 7 Бесплатни подароци!!! Најниска цена ! Бесплатни прилагодено ! H igh Квалитетна ABS Пластика
1, Производ на слики :
2, Кликни тука! други модели што би можеле да бидат заинтересирани во :
3, Слободни Прилагодено боја работа :
Ако сакате да ги прилагодите бојата или моделот,или decals,ве Молиме додадете забелешка во коментар или да испратите порака до нас. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
Маска се спакувани со меур трудови во сеизмички krabičkách.Ние може да наслика&decals како вашите барања, НЕМА екстра пари!
За Печатење : со 3 слоеви на сликата за да се обезбеди подобар живот на времето.
Боја : Што ќе видите што ќе добиете,custom paint job прифатени,и не треба да додадете пари.
9, Нашата пакет и Транспорт :
Ние ги испита маска и бидете сигурни дека нема квалитет проблем пред пакет тоа.
Сите нашиот тим се мотоцикл fanatics.

За производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
50cm
Име На Модел:
YZFR6 2006 2007 YU7U
Објектот Ширина:
55cm
Motobike Направи:
Јамаха
Објектот Должина:
85cm
Материјал Тип:
Вбризгување на ABS пластика
Објектот Тежина:
9kg
Бренд Име:
MidDale
Модел:
YZF-R6
Година:
2006 година 2007 година
боја:
исто како на сликата покажува

Слични предлози