.

.

Бела сина, црна обтекател колекции за ЈАМАХА YZFR6 2006 2007 маска поставите YZF1000 YZF R6 06 07 Вбризгување на делови од телото P90O

Бела сина, црна обтекател колекции за ЈАМАХА YZFR6 2006 2007 маска поставите YZF1000 YZF R6 06 07 Вбризгување на делови од телото

DEN 15412.00
DEN 16752.00
-8 %

Износ
Во продавницата.

Ние може да наслика&decals како вашите барања, НЕМА екстра пари!
Како да додадете забелешки за некој објект?
Кога сакате да проверите, одете на количката и се најде "Оставете порака за овој продавачот" копчето.
12, Се Обрне Внимание, Ве Молиме!!!
Без избрзана негативни повратните информации, ве молиме! Ако постои незадоволство во врска со нашите услуги или производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние и ветуваме да ги реши вашите проблеми ПОБРЗО.
Фабриката Продавачот Продавница Бр 803355 се Купи Било Маска сет, Се 7 Бесплатни подароци!!! Најниска цена ! Бесплатни прилагодено ! H igh Квалитетна ABS Пластика
1, Производ на слики :
2, Кликни тука! други модели што би можеле да бидат заинтересирани во :
3, Слободни Прилагодено боја работа :
Ако сакате да ги прилагодите бојата или моделот,или decals,ве Молиме додадете забелешка во коментар или да испратите порака до нас.
Тоа ќе пристигне на клиентите во совршена состојба.
9, Нашата пакет и Транспорт :
Ние ги испита маска и бидете сигурни дека нема квалитет проблем пред пакет тоа.
Ние нема да ги прифати назад предмети повеќе од 10 дена по породувањето.
Ако го оставите Негативен фидбек или отворен спор, без каков било контакт,ние не ќе им даде на сите видови на надоместување на овие купувачи!Нема враќање,Нема ја,Без надомест!
Во 99% од проблемите може да се реши преку комуникација
Ние високо го вреднуваат секој клиент.
1, Оставете неутрален/негативна повратна информација.
2, Отвори расправа за Ali Express. Овде можете да оставите порака за продавачот, ако имате одредени барања во однос на објектот големина, боја, итн. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
7, Зошто да се купи од нас?
Нашата фабрика се многу строги со квалитетот на производот,вклучени сликарство, собранието и изработка, и да добие високо пофалба на нашиот висок квалитет,ве молиме да ни веруваат.
БЕЛЕШКИ : Увозни давачки,даноци и давачки .
11, Гарантира Враќање :
Не restocking надоместоци за враќање или надоместок, купувачот плаќа врати превозот и ракувањето со такси.
Вашата комплетна сатисфакција е нашиот Број 1 приоритет!
Ви благодарам многу!
.
Ние ќе ви даде следење на број што е можно објектот е подготвен за испорака.
2, Отвори расправа за Ali Express.не се вклучени во објекти цена или на превозот обвиненија.
Ве молиме сите корисници ќе биде потребно трпение! не можеме контрола на превозот на компанијата.
Ако го оставите Негативен фидбек или отворен спор, без каков било контакт,ние не ќе им даде на сите видови на надоместување на овие купувачи!Нема враќање,Нема ја,Без надомест!
Во 99% од проблемите може да се реши преку комуникација
Ние високо го вреднуваат секој клиент.

За производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
50cm
Објектот Тежина:
9kg
Материјал Тип:
Вбризгување на ABS пластика
Објектот Ширина:
55cm
Бренд Име:
MidDale
Име На Модел:
YZFR6 2006 2007 T6YH
Објектот Должина:
85cm
Motobike Направи:
Јамаха
Модел:
YZF-R6
Година:
2006 година 2007 година
боја:
исто како на сликата покажува

Слични предлози