.

.

Топла Продажба,За 2009 2010 2011 2012 2013 Ducati 696 795 796 M1100 09 10 11 12 13 Мотоцикл Тело Маска за Полнење (шприц)

Топла Продажба,За 2009 2010 2011 2012 2013 Ducati 696 795 796 M1100 09 10 11 12 13 Мотоцикл Тело Маска за Полнење (шприц)

DEN 17282.00
DEN 18192.00
-5 %

Износ
Во продавницата.

Пред-Drilled за Прецизност Fitment .За Ducati 696/795/796/M1100 2009-2013 Мотоцикл Маска Целосен Сет Мотоцикл Маска /Спорт Велосипед Bodyworks Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика,Произведени со Користење Оригинално Издание Вбризгување на Калапи Технологија Бренд : За Ducati ОПИС : За Ducati 696/795/796/M1100 Мотоцикл Маска За Ducati 696/795/796/M1100 Мотоцикл Bodyworks За Ducati 696/795/796/M1100 Спорт Велосипед Телото колекции За Ducati 696/795/796/M1100 Години : 2009-2013 Специфики : .
Ние сме најголемиот мотор обтекател фабрики,Многу меѓународни мото делови дилери да соработуваат со нас.
Тоа ќе потрае некое време да се производството,Нарачките ќе биде транспортирана од по 7-20 дена кога ние примање на исплатата.Вклучува Топлина-Shield Технологија . 90% од мотоцикл делови продажба се дојде од овој пазар! Ние не сме повторно продавачот, сите наши Производи колекции доаѓаат од фабриката директно! Нашиот квалитет за контрола на е ненадмината.
Шприцоване : 100% fitment, со Врвен Квалитет ABS Пластика,поскапи Компресија Мувла : Brand new резервни Обтекател (не ОЕМ), 93% се исто fitment како оригиналниот обтекател, Можеби треба да направите некои корекции, така што може да биде инсталирана совршено , Ние препораки можете да одат на професионални мотоцикл поправка продавница за да инсталирате обтекател комплет.6 Парчиња .
Некои Обтекател колекции не вклучуваат Резервоарот маска + Задниот поклопец ,Но ако имате потреба од нив,ве молиме контактирајте со нас
Боја Работа : Ние сме Висок Квалитет на Боја Работа,ако треба гол unpainted обтекател ќе биде поевтина.
БЕЛЕШКИ : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.xls" да се Расчисти Царината,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе го испратам до тебе, Ако одбие да го плаќаат сите давачки, Предизвика стоката се врати или други, мора да се компензира за сите загуби
Повратни информации :
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем, да ни Кажете пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот, во Спротивно,ќе влезат во нашиот несакана купувачот црната листа
.Вклучуваат слободни ветробранското стакло
Ако ви треба Универзален Мотор Обтекател Завртки Завртки за Полнење ,
- За нас -
Ние Сме Локација Во Гуангжу -Најголемиот Додаток На Пазарот Во Кина. Овие трошоци се на купувачот одговорност,Сите пазарот е таков; Ако треба "Комерцијална Invoice. Инаку,ние ќе го следат слики на онлајн шоу за производство, оваа услуга е бесплатна.

За производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
55inch
Бренд Име:
ROKALAM
Име На Модел:
696 795 796 M1100
Објектот Ширина:
23inch
Motobike Направи:
Ducati
Објектот Должина:
33inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Тежина:
12kg
квалитет:
Висок
is_customized:
Yes

Слични предлози