.

.

FR7H висок степен на зелена црна обтекател колекции за ЈАМАХА YZFR6 2006 2007 маска поставите YZF1000 YZF R6 06 07 делови од телото

FR7H висок степен на зелена црна обтекател колекции за ЈАМАХА YZFR6 2006 2007 маска поставите YZF1000 YZF R6 06 07 делови од

DEN 15412.00
DEN 16752.00
-8 %

Износ
Во продавницата.

Две јасни грб+decals,сите decals под јасно грб.
5, Материјал :
Високо квалитетна ABS пластика од Јапонија, кои имаат добра еластичност и не е лесно да попуштат или растопат.
2, Отвори расправа за Ali Express.
Ако го оставите Негативен фидбек или отворен спор, без каков било контакт,ние не ќе им даде на сите видови на надоместување на овие купувачи!Нема враќање,Нема ја,Без надомест!
Во 99% од проблемите може да се реши преку комуникација
Ние високо го вреднуваат секој клиент.

За производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
50cm
Име На Модел:
YZFR6 2006 2007 6EFE
Објектот Ширина:
55cm
Motobike Направи:
Јамаха
Објектот Должина:
85cm
Материјал Тип:
Вбризгување на ABS пластика
Објектот Тежина:
9kg
Бренд Име:
MidDale
Модел:
YZF-R6
Година:
2006 година 2007 година
боја:
исто како на сликата покажува

Слични предлози