.

.

Топла Продажба,Мотоцикл со cowling делови За Ducati 749 999 2003 2004 749s 999 03 04 ABS Пластика Мотор Обтекател (шприц)

Топла Продажба,Мотоцикл со cowling делови За Ducati 749 999 2003 2004 749s 999 03 04 ABS Пластика Мотор Обтекател (шприц)

DEN 19562.00
DEN 20592.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


Ние сме најголемиот мотор обтекател фабрики,Многу меѓународни мото делови дилери да соработуваат со нас. Инаку,ние ќе го следат слики на онлајн шоу за производство, оваа услуга е бесплатна.
Обичај Маска :
Ние можеме да Снабдување на Сопствени Обтекател(Вклучуваат Трки маска) сервис на сите видови на мотоцикл обтекател.
Шприцоване : 100% fitment, со Врвен Квалитет ABS Пластика,поскапи Компресија Мувла : Brand new резервни Обтекател (не ОЕМ), 93% се исто fitment како оригиналниот обтекател, Можеби треба да направите некои корекции, така што може да биде инсталирана совршено , Ние препораки можете да одат на професионални мотоцикл поправка продавница за да инсталирате обтекател комплет.
Превозот :
Ние скоро може да брод на било која адреси во светот,Како и за превозот метод, Можете да изберете или Повратни информации за превозот метод кога ќе поставите вашата нарачка онлајн.За Ducati 999/749 2003-2004 Мотоцикл Маска Целосен Сет Мотоцикл Маска /Спорт Велосипед Bodyworks Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика,Произведени со Користење Оригинално Издание Вбризгување на Калапи Технологија Бренд : За Ducati ОПИС : За Ducati 999/749 Мотоцикл Маска За Ducati 999/749 Мотоцикл Bodyworks За Ducati 999/749 Спорт Велосипед Телото колекции Одговара : За Ducati 999/749 Години : 2003-2004 Специфики : 16 Парчиња Пред-Drilled за Прецизност Fitment Вклучува Топлина-Shield Технологија на Висок Квалитет на Боја Работа Вклучуваат слободни ветробранското стакло
Ако ви треба Универзален Мотор Обтекател Завртки Завртки за Полнење ,
- За нас -
Ние Сме Локација Во Гуангжу Во Кина -Најголемиот Мотор Додаток На Пазарот Во Кина.xls" да се Расчисти Царината,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе го испратам до тебе, Ако одбие да го плаќаат сите давачки, Предизвика стоката се врати или други, мора да се компензира за сите загуби
Повратни информации :
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем, да ни Кажете пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот, во Спротивно,ќе влезат во нашиот несакана купувачот црната листа
.
Тоа ќе потрае некое време да се производството,Нарачките ќе биде транспортирана од по 7-20 дена кога ние примање на исплатата. Ние може да се Направи било Налепници на обтекател, ако имате ова барање, ве молиме повратни информации нас. Ние го правиме боја(дизајн) е многу блиску до слики на интернет, но не може да биде иста (не ОЕМ) ,Сите пазарот се такви; Ние може да ви ги испрати фотографии за да го потврдите пред превозот, ако имате оваа потреба,Цел и повратни информации до нас.

За производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
ROKALAM
Објектот Ширина:
23inch
Име На Модел:
999 749
Објектот Висина:
55inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Тежина:
12kg
Објектот Должина:
33inch
Motobike Направи:
Ducati
is_customized:
Yes

Слични предлози