.

.

Универзална Криви Прилагодливи Мотоцикл CNC Про Лост Штитници За KTM Duke Хонда Cbr Kawasaki Z800 Suzuki Gxr Yamaha R1 R6

Универзална Криви Прилагодливи Мотоцикл CNC Про Лост Штитници За KTM Duke Хонда Cbr Kawasaki Z800 Suzuki Gxr Yamaha R1 R6

DEN 1401.00
DEN 2001.12
-30 %

Износ
Во продавницата.


Лост Guard
Материјал : Алуминиум CNC
Боја : Црна, Црвена, Сина,Златна,Сребрена,Титаниум, Зелена,Портокалова
Одговара најмногу на handleber со 13mm и 18mm внатрешна дупка
Освен :
За BMW F800 R 09 ДО
За BMW R1200 GS 13 UP
За BMW 1000 RR 09 UP
За BMW C600 СПОРТ/C650 GT 12 UP
За ЈАМАХА FZ1 FAZER-FZ1 06 UP
За ЈАМАХА FZ6 - FZ6 FAZER-MT-01 04 UP
За ЈАМАХА FZS 1000 FAZER 00-05
За ЈАМАХА Т-MAX500/T-MAX 530 04 UP
За ЈАМАХА XJ6 08 UP
За YAMHAA МТ-09 FZ09 13 UP
За Јамаха МТ-07 FZ07 14-16 ве Молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање.Имаме 8 бои за избор Ние сме обезбедување на wholesales, ако ви треба големо, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за да добиете најновите цена.

За производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
BJMOTO ТРКАЧКИ КОМПОНЕНТИ
Motobike Направи:
Aprilia,Хонда,Триумф,Ducati,Kawasaki,Suzuki,Јамаха
Објектот Должина:
0cm
Име На Модел:
LG-006
Објектот Висина:
0cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
0.4kg
Објектот Ширина:
0cm
боја:
Црна, Црвена, Сина,Златна,Сребрена,Титаниум, Зелена,Портокалова

Слични предлози