.

.

waase Резервоарот Подлога Заштитник Налепница Decal Гас Коленото Контрола на Резервоар за Влечење Подлога Страна 3M За Kawasaki ER6N ER-6N 2013 2014 2015

waase Резервоарот Подлога Заштитник Налепница Decal Гас Коленото Контрола на Резервоар за Влечење Подлога Страна 3M За Kawasaki

DEN 556.80

Износ
Во продавницата.

Количина : Еден Пар(2 Парчиња) Материјал : Направен од еластомер материјал со супер силен 3 [email protected] лепило Боја : Како на сликата покажува. Fitment : За Kawasaki ER6 N 2013-2015 Состојба : Brand New резервни објект,никогаш не се користат или се инсталирани. Инструкции За Инсталација Не Се Вклучени.

За производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
waase
Име На Модел:
За Kawasaki ER6N 2013-2015
Материјал Тип:
Направени од еластомер материјал со супер силен [email protected] лепило
Motobike Направи:
Kawasaki
Објектот Тежина:
0.25kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
fiment:
За Kawasaki ER6N 2013-2015
Модел:
За Kawasaki ER6N
Година:
2013 2014 2015

Слични предлози