.

.

Bjmoto Нови За Јамаха МТ 07 MT07 МТ-07 FZ07 FZ-07 Мотор ветробранското стакло Мотоцикл Шофершајбната Правец на екранот Алуминиум Fz07 mt07 логото

Bjmoto Нови За Јамаха МТ 07 MT07 МТ-07 FZ07 FZ-07 Мотор ветробранското стакло Мотоцикл Шофершајбната Правец на екранот Алуминиум

DEN 968.00
DEN 1257.12
-23 %

Износ
Во продавницата.


Мотоцикл Алуминиум Windshield - Материјал : Алуминиум 6061 Елоксирани - Боја : Црна,Сина.Црвено - Fitment : За Јамаха MT07 2013-2017(со Логото на МТ-07) , FZ07 FZ-07 2013 -2017 (со Логото FZ-07) -Пакет Вклучуваат : 1piece шофершајбната Напомена : ве Молиме проверете ја вашата motorcycl пред да нарачате!

За производот

боја:
FZ 07 Црна
Бренд Име:
BJMOTO ТРКАЧКИ КОМПОНЕНТИ
Motobike Направи:
Јамаха
Име На Модел:
WS-MT07/15
Објектот Должина:
17.7cm
Објектот Ширина:
16cm
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.25kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Fitment:
За Јамаха MT07 2013-2017
Fitment1:
За Јамаха FZ07 2013-2017

Слични предлози