.

.

Топла Продажба,За Ducati 848 1098 1098S 1198 07-11 2007 2008 2009 2010 2011 Црвено Црн ABS Мотоцикл Обтекател (шприц)

Топла Продажба,За Ducati 848 1098 1098S 1198 07-11 2007 2008 2009 2010 2011 Црвено Црн ABS Мотоцикл Обтекател (шприц)

DEN 17282.00
DEN 18192.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


Превозот :
Ние скоро може да брод на било која адреси во светот,Како и за превозот метод, Можете да изберете или Повратни информации за превозот метод кога ќе поставите вашата нарачка онлајн.Вклучува Топлина-Shield Технологија .Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика,Произведени со Користење Оригинално Издание Вбризгување на Калапи Технологија Бренд : За Ducati ОПИС : За Ducati 1098/848/1198 Мотоцикл Маска Поставување Одговара на 1098,848,1198 Модели : 2007-2011 Специфики : .
Тоа ќе потрае некое време да се производството,Нарачките ќе биде транспортирана од по 7-20 дена кога ние примање на исплатата.
Шприцоване : 100% fitment, со Врвен Квалитет ABS Пластика,поскапи Компресија Мувла : Brand new резервни Обтекател (не ОЕМ), 93% се исто fitment како оригиналниот обтекател, Можеби треба да направите некои корекции, така што може да биде инсталирана совршено , Ние препораки можете да одат на професионални мотоцикл поправка продавница за да инсталирате обтекател комплет.Висок Квалитет На Paint Job . Инаку,ние ќе го следат слики на онлајн шоу за производство, оваа услуга е бесплатна.Всушност, EBAY и многу други онлајн продавница е маска се дојде од нашата фабрика(или копирање на нас). Ние го правиме боја(дизајн) е многу блиску до слики на интернет, но не може да биде иста (не ОЕМ) ,Сите пазарот се такви; Ние може да ви ги испрати фотографии за да го потврдите пред превозот, ако имате оваа потреба,Цел и повратни информации до нас. Ние може да направи било Налепници на обтекател, ако имате ова барање, ве молиме повратни информации нас.21 Парчиња .
БЕЛЕШКИ : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Нашите aliexpress продавница име : shopping2cheap
Обичај Маска :
Ние можеме да Снабдување на Сопствени Обтекател(Вклучуваат Трки маска) сервис на сите видови на мотоцикл обтекател.Пред-Drilled за Прецизност Fitment .
Ние сме најголемиот мотор обтекател фабрики,Многу меѓународни мото делови дилери да соработуваат со нас. 90% од мотоцикл делови продажба се дојде од овој пазар! Ние не сме повторно продавачот, сите наши Производи колекции доаѓаат од фабриката директно! Нашиот квалитет за контрола на е ненадмината.Бесплатни ветробранското стакло
Ако ви треба Универзален Мотор Обтекател Завртки Завртки за Полнење ,
- За нас -
Ние Сме Локација Во Гуангжу -Најголемиот Додаток На Пазарот Во Кина. Овие трошоци се на купувачот одговорност,Сите пазарот е таков; Ако треба "Комерцијална Invoice.
Некои Обтекател колекции не вклучуваат Резервоарот маска + Задниот поклопец ,Но ако имате потреба од нив,ве молиме контактирајте со нас
Боја Работа : Ние сме Висок Квалитет на Боја Работа,ако треба гол unpainted обтекател ќе биде поевтина.

За производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
55inch
Бренд Име:
ROKALAM
Име На Модел:
1098 848
Објектот Ширина:
23inch
Motobike Направи:
Ducati
Објектот Должина:
33inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Тежина:
12kg
квалитет:
Висок
is_customized:
Yes

Слични предлози