.

.

Мотоцикл запалка приклучок со USB Полначот Stent Кит за BMW R1200GS adv водено ладење 2013-up Обичај

Мотоцикл запалка приклучок со USB Полначот Stent Кит за BMW R1200GS adv водено ладење 2013-up Обичај

DEN 1662.00
DEN 2159.04
-23 %

Износ
Во продавницата.

Опис :
Состојба : 100% Сосема Нов Тип : запалка приклучок адаптер завршна Површина : Електрични sandblasting материјал : 304 од не ' рѓосувачки stee Производителот Дел Чад порта напојување : 12 V-24 V USB Напојување : 5 V 1А-2.1 А Карактеристики : Мали претвори голема запалка приклучок, полнач,Голема уста чад штекер, на излезна струја, може да се даде на пумпа за напојување. 12 V големи цигара штекер исто така, може да излезна моќност (максимална 10 A)
Fitment : BMW R1200 GS / LC / adv водено ладење 2013-за Пакет се Вклучени :
1 еез полнач запалка приклучок за Stent

За производот

Бренд Име:
YANGHUA
Motobike Направи:
BMW
Име На Модел:
mt
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.4kg
Материјал Тип:
ABS пластика и Метал
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси

Слични предлози