.

.

Мото Додатоци CNC главниот дел на задната суспензија Лизгачи Spools лизгачот стојат завртки За Kawasaki Z1000 Z1000sx Z1000abs 2006 - 2017

Мото Додатоци CNC главниот дел на задната суспензија Лизгачи Spools лизгачот стојат завртки За Kawasaki Z1000 Z1000sx Z1000abs

DEN 412.32

Износ
Во продавницата.

НИ 38.99 / пар НИ 16.59 / set НИ 12.99 / set НИ 11.99 / set НИ 35.89 / пар НИ 15.21 / парче НАС 31.55 / парче НАС 39.99 / пар Производ Покажува : Опис на Производот : Состојба : Резервни 100% Нов Објект е лесно да се Инсталира без настава Материјал : CNC Алуминиум Бои : ЦРНА Количина : еден пар Fitment : За Kawasaki z1000 Производ Вклучува : еден пар на мотоцикл swingram spools лизгачот answer : ___________________________ Note : Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена. Ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање .

За производот

боја:
M6 Црна Z1000, M6 црвена, М8 црвена, M10 црвена, М8 Црна Z1000, M10 Црна Z1000, M6 зелена Z1000, М8 зелена Z1000, M10 зелена Z1000
Бренд Име:
YOWLING
Motobike Направи:
Kawasaki
Име На Модел:
ПА-СС-KA001
Објектот Должина:
0cm
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бои:
Црно/Сино/Red/Златниот/Зелена
Fitment:
За Kawasaki Z1000 Z1000sx Z1000abs 2006 - 2017
Објектот Боја:
Црвена
Е Прилагодена:
Yes

Слични предлози