.

.

Мотоцикл Филтер за Воздух Одговара За Јамаха XJR400 XJR 400 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007

Мотоцикл Филтер за Воздух Одговара За Јамаха XJR400 XJR 400 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005

DEN 709.00
DEN 815.52
-13 %

Износ
Во продавницата.


- Во однос на Увозните давачки , даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
клиентите Задоволителна
1.
Кликнете тука за да видите повеќе :
Ако тоа е погодно, ве молиме да се соберат нашата продавница, со цел подобро да се добиваат нови информации за производот и промотивни информации~~ Филтер за Воздух Оваа трки воздух филтер има само два слоја на памук да се обезбеди дури и пониска воздушна ограничување од нашите замена на филтер за воздух за улица возила Состојба : Сосема Нов Филтер за Воздух Облик : Трапезоидна Филтер Материјал : Памук Газа Пакет Количина : 1 КОМПЈУТЕР Боја : Исто Како Слика Покаже Fitment : Јамаха XJR400 1993-2007 Лесна инсталација.
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директна и
ние ќе се потрудиме да ви помогне. Нејзините трошоци се на товар на купувачот одговорност. Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето. Ви благодариме за вашето разбирање. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем
​. Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Abou објект
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Добредојдовте во мојата продавница!
Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1).
2)превозот време :
Обично, објектот ќе биде предаден од по 6 работни дена од денот на плаќање расчисти датум.Телефон мора да се for international express превозот. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ.

За производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Материјал Тип:
Висока густина ABS, алуминиумски
Име На Модел:
За Јамаха XJR400 1993-2007
Објектот Ширина:
8cm
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Тежина:
0.35kg
Објектот Висина:
5cm
Објектот Должина:
10cm
Motobike Направи:
Јамаха
Име На Модел:
За Јамаха XJR400 1993-2007
Потекло:
Кина
Обликот:
Трапезоидна Филтер
Материјал:
Памучна Газа Пакет
Квантитет На Пакет:
1pc
боја:
исто како слика шоу

Слични предлози