.

.

Одговара за Јамаха YZFR6 YZF-R6 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 мотоциклите Stator Покрива Црна Lefe страна

Одговара за Јамаха YZFR6 YZF-R6 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 мотоциклите Stator Покрива Црна Lefe страна

DEN 1659.00
DEN 2304.00
-28 %

Износ
Во продавницата.

Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Така вкупниот треба 21workdays-35workdays ( околу три недели) . Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ.
даноци
- Јас ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност. Ви благодариме за вашето разбирање.
Добредојдовте во мојата продавница!
Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка ѕвезда на 5. Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директна и
ние ќе се потрудиме да ви помогне.
2)превозот време :
Обично, објектот ќе биде предаден од по 6 работни дена од денот на плаќање расчисти датум.
1)Одговара За : исто thie слики Покажуваат 100% Сосема Нов, Резервни Делови Материјал : Висок квалитет на Алуминиум Лесно се Инсталира , Нема упатство за инсталација Боја : исто како што сликите покажуваат
Превозот
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"Кина Пост" Или "Хонгконг пост",ве молиме оставете ќе ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел.
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем
.Телефон мора да се for international express превозот. Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни,достапен начин на превозот услуга.Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Нејзините трошоци се на товар на купувачот одговорност.
Abou објект
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна.

За производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
10cm
Бренд Име:
GFYSHIP
Име На Модел:
YZFR6 YZF-R6 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014
Објектот Должина:
10cm
Материјал Тип:
Висок квалитет на Алуминиум
Motobike Направи:
Јамаха
Гаранција:
Yes
Земјата на Оригиналната:
Кина
боја:
Црна
Модел:
MT313-08B

Слични предлози