.

.

За Kawasaki ZX14R ZX-14R ZZR1400 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 мотоциклите Stator покрива Црна Левата страна

За Kawasaki ZX14R ZX-14R ZZR1400 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 мотоциклите Stator покрива Црна Левата страна

DEN 2408.00
DEN 3344.64
-28 %

Износ
Во продавницата.

Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Телефон мора да се for international express превозот.
Abou објект
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна. Нејзините трошоци се на товар на купувачот одговорност.
Така вкупниот треба 21workdays-35workdays ( околу три недели) .
клиентите Задоволителна
1.
Добредојдовте во мојата продавница!
Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.
Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ. Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни,достапен начин на превозот услуга.
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба. Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директна и
ние ќе се потрудиме да ви помогне.
1)Одговара За : исто thie слики Покажуваат 100% Сосема Нов, Резервни Делови Материјал : Висок квалитет на Алуминиум Лесно се Инсталира , Нема упатство за инсталација Боја : исто како што сликите покажуваат
Превозот
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"Кина Пост" Или "Хонгконг пост",ве молиме оставете ќе ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел. Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем
. за превозот безбедно.
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1). Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

За производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Kawasaki
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
10cm
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Должина:
10cm
Материјал Тип:
Висок квалитет на Алуминиум
Име На Модел:
За Kawasaki ZX14R ZX-14R ZZR1400 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2
Гаранција:
Yes
Земјата на Оригиналната:
Кина
боја:
Црна
Модел:
MT313-03

Слични предлози