.

.

Одговара за Хонда CBR600RR CBR600 F4 F4i 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 мотоциклите Stator покрие Хром левата страна

Одговара за Хонда CBR600RR CBR600 F4 F4i 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 мотоциклите Stator покрие Хром левата страна

DEN 2000.00
DEN 2777.28
-28 %

Износ
Во продавницата.

Ве молиме имајте во предвид вашиот Телефон кога на вашата исплата. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1). за превозот безбедно. Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни,достапен начин на превозот услуга. Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.
- Во однос на Увозните давачки , даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем
.
даноци
- Јас ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка ѕвезда на 5. Ви благодариме за вашето разбирање.
2)превозот време :
Обично, објектот ќе биде предаден од по 6 работни дена од денот на плаќање расчисти датум. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
1)Одговара За : исто thie слики Покажуваат 100% Сосема Нов, Резервни Делови Материјал : Висок квалитет на Алуминиум Лесно се Инсталира , Нема упатство за инсталација Боја : исто како што сликите покажуваат
Превозот
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"Кина Пост" Или "Хонгконг пост",ве молиме оставете ќе ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел.
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба.
Добредојдовте во мојата продавница!
Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.
Така вкупниот треба 21workdays-35workdays ( околу три недели) .Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Телефон мора да се for international express превозот.
Abou објект
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна.

За производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Тежина:
1kg
Име На Модел:
Одговара за Хонда CBR600RR CBR600 F4 F4i 1999-2006
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
10cm
Бренд Име:
GFYSHIP
Motobike Направи:
Хонда
Објектот Должина:
10cm
Материјал Тип:
Висок квалитет на Алуминиум

Слични предлози