.

.

Црвено Најлон 25cm ОЕМ Мотоцикл Алатки Вилушка Поддршка Подготвуваат Транспорт Заштита За CR CRF Мотокрос Dirt Bike Улични Трки

Црвено Најлон 25cm ОЕМ Мотоцикл Алатки Вилушка Поддршка Подготвуваат Транспорт Заштита За CR CRF Мотокрос Dirt Bike Улични Трки

DEN 709.00
DEN 815.52
-13 %

Износ
Во продавницата.


Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.
Карактеристики : 100% Сосема Нов, Никогаш не се Монтирани, Висок Квалитет Стабилизира велосипед за време на транспортот Држи велосипед подјармат надолу тесни без оштетување на вилушка печати Велосипеди нема да отскокнување исклучување tiedowns, спречување на оштетување на мотоцикли или возило Лесно Да се Инсталира Спецификација : Боја : Како Слики Материјали : Најлон Висина : 250mm Fitment : Вклопат За Повеќето Велосипеди Пакетот Вклучува : 1 * Вилушка Поддршка Подготвуваат Како Слики. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.
Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .
Alipay е Prefered.
Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.
Не го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите, Само Прашајте Нè За Подетални Цртање за Да Проверите Дали Тие Се Фитинг
Вие Ќе Примите Објект Исто Како И Сликите. Инсталација Настава НЕ се Вклучени. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо.
Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.
Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). Можеби Некои Разлика На Боја Како Светлина За Време На Снимањето.
Увозни Давачки, Даноци И Давачки Кои Не Се Вклучени Во Точка Цена, Тоа Значи Шпедиција Ќе Наплаќаат Овие Надоместоци Од Вас, Ако Сакате Да Добиете Предмети
Превозот Време Како Што Се Следниве :
Можеби Ќе Има Некои Задоцнување, Како И Превозот На Компанијата Или Царината, Ќе Сакате Да Контактирате Со Нас Ако Задоцнување, Но Не За Да Го Отворите Disputs Како Тоа Не Е Наша Грешка
Кога Ќе Одберете Да Ја Објавите Од Експрес, Понекогаш Ние Ќе Ја Објавите Курир Кој Сте Го Одбрале, Бидејќи Ќе Има Некои Проблем Со Царинење На Царинската, И Можеби И За Време На Испорака Не Е Најбрз.

За производот

Име На Модел:
20170224-2
Објектот Должина:
30cm
Објектот Ширина:
23cm
Објектот Висина:
5inch
Објектот Тежина:
0.28kg
Материјал Тип:
Најлон
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
CAKEN

Слични предлози