.

.

Мотоцикл Задна Кочница Caliper Покрие Chrome За ХОНДА VTX1800 VTX 1800C 1800F 1800N 1800R 1800-ТИТЕ 1800T 2002 2003 2004 2005-2008 година

Мотоцикл Задна Кочница Caliper Покрие Chrome За ХОНДА VTX1800 VTX 1800C 1800F 1800N 1800R 1800-ТИТЕ 1800T 2002 2003 2004 2005-2008

DEN 1547.00
DEN 1628.16
-5 %

Износ
Во продавницата.


Мотоцикл Задна Кочница Caliper Покрие Chrome За ХОНДА VTX1800 VTX 1800 C 1800 F 1800 N 1800 R 1800-ТИТЕ 1800 T 2002 2003 2004 2005-2008 година
Количина : Едно Парче
Поставување на Возило : Задните
Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика
Боја : Хром,како на сликата покажува.
Fitment : За ХОНДА VTX1800 2002-2008
Состојба : 100% Сосема Нов резервни објект,никогаш не се користат или се инсталирани.
Answer : ___________________________ Note : Инструкции За Инсталација Не Се Вклучени.

За производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
waase
Име На Модел:
За ХОНДА VTX1800 2002-2008
Објектот Висина:
0inch
Motobike Направи:
MV Агуста,Хонда
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
I:
креативна маска
Y:
2002 2003 2004 2005-2008 година
M:
За Хонда
Количина:
едно парче
Поставување на Возило:
Задните

Слични предлози