.

.

Нови Најлон 250mm ОЕМ Мотоцикл Алатки Вилушка Поддршка Подготвуваат Транспорт Заштита За Dirt Bike MX Enduro Supermoto Мотокрос

Нови Најлон 250mm ОЕМ Мотоцикл Алатки Вилушка Поддршка Подготвуваат Транспорт Заштита За Dirt Bike MX Enduro Supermoto Мотокрос

DEN 660.00
DEN 767.52
-14 %

Износ
Во продавницата.

Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.
Вилушка Заштитник Прашина Опфаќа Gaiters Чизми
100% Сосема Нов Материјал : Најлон .Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо.Превозот време како што се следниве : 2. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат.Вие ќе примите објект исто како и сликите.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Боја : Како на сликата Висина : 250mm Стабилизира велосипед за време на транспортот
Држи велосипед подјармат надолу тесни без оштетување на вилушка фоки
Велосипеди нема да отскокнување исклучување tiedowns, спречување на оштетување на мотоцикли или возило
Лесно Да Се Инсталира
Одговара :
Повеќето Велосипеди.

За производот

Бренд Име:
CAKEN
Име На Модел:
170224-4
Објектот Должина:
30cm
Објектот Ширина:
23cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.28kg
Материјал Тип:
Тип/Најлон
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси

Слични предлози