.

.

Титаниум Мотоцикл Мотокрос Мотор Stator Заштитна Маска Заштитник Страна За Јамаха МТ-09 FZ-09 MT09 FZ09 2014 2015 година

Титаниум Мотоцикл Мотокрос Мотор Stator Заштитна Маска Заштитник Страна За Јамаха МТ-09 FZ-09 MT09 FZ09 2014 2015 година

DEN 4176.00
DEN 4799.52
-13 %

Износ
Во продавницата.


2006 година
Карактеристики : 100% Сосема Нов, Никогаш не се Монтирани, Висок Квалитет Лесно Да се Инсталира Спецификација : Боја : Како Слики Материјал : Направен Од Кован 6061-T6 Алуминиум Слик прикажано е на точната ставка ќе добиете Fitment :
MT09 FZ09 2014-2016
Ве Молиме Проверете Го Типот Пред Да Го Купат ! И се Чувствуваат Слободни да не Контактирате !
Не го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите, Само Прашајте Нè За Подетални Цртање за Да Проверите Дали Тие Се Фитинг Ќе се Добие Објект од Иста Како и На Слики. Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. Можеби Некои Разлика На Боја Како Светлина За Време На Снимањето.
Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .
Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.
Alipay е Prefered.

За производот

Бренд Име:
CAKEN
Име На Модел:
20170427-7
Објектот Должина:
42cm
Објектот Ширина:
21cm
Објектот Висина:
11cm
Објектот Тежина:
2.5kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси

Слични предлози