.

.

Мотоцикл Задните Патници Плачко Бар Backrest Подлога Перница За Харли Софтејл Fatboy 07-16

Мотоцикл Задните Патници Плачко Бар Backrest Подлога Перница За Харли Софтејл Fatboy 07-16

DEN 6475.00
DEN 7194.24
-10 %

Износ
Во продавницата.


Опис : Состојба : 100% Сосема Нов Бар Материјали : Челик Бар Боја : Црна Подлога Материјал : Синтетички кожа Подлога Боја : Црна Убаво стокмено направени од најдобрите материјали. На backrest е во добра позиција за обезбедување на вашите патнички мирно и удобно возење. Дизајниран со убавина, удобност и трајност на ум, произведени специјално за вашиот велосипед. Fitment : Одговара За Повеќето Sofitail Модели 2006 + Одговара За Fatboy и Fatboy Lo 2007 + не Одговара За Blackline,Тенок,Или Рокер Пакет се Вклучуваат : 1 Buc Плачко Бар
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3. Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Превозот 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO / FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод потврдените адреса за Вашата нарачка адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради Акции Статус и време, ние изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 8. Време на испорака : Забелешка : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување. За Нас Сите производи во нашата продавница може да се меша! Мало и на големо се добредојдени! Ве молиме контактирајте со нас за повеќе селекции! Било истрага, pls не двоумете се да контактирате со нас, нашиот одговор во рок од 12-24 часа максимум.

За производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Тежина:
3.5kg
Бренд Име:
Cherk
Објектот Должина:
1inch
Име На Модел:
за харли
Објектот Ширина:
1inch
Motobike Направи:
Харли-Дејвидсон
Објектот Висина:
1inch
Материјал Тип:
Челик

Слични предлози