.

.

Топла Продажба,Новиот Дизајн на Пластични делови За Јамаха YZFR6 2006~2007 YZF R6 06-07 YZF-R6 Мотор Обтекател фитинзи (шприц)

Топла Продажба,Новиот Дизајн на Пластични делови За Јамаха YZFR6 2006~2007 YZF R6 06-07 YZF-R6 Мотор Обтекател фитинзи (шприц)

DEN 17282.00
DEN 18192.00
-5 %

Износ
Во продавницата.

Вклучува половина на резервоарот маска
Ако ви треба Универзален Мотор Обтекател Завртки Завртки за Полнење ,
- За нас -
Ние Сме Локација Во Гуангжу Во Кина -Најголемиот Мотор Додаток На Пазарот Во Кина.
Некои Обтекател колекции не вклучуваат Резервоарот маска + Задниот поклопец ,Но ако имате потреба од нив,ве молиме контактирајте со нас
Боја Работа : Ние сме Висок Квалитет на Боја Работа,Со 3 нивоа на сликање за да се обезбеди подобар живот на времето.xls" да се Расчисти Царината,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе го испратам до тебе, Ако одбие да го плаќаат сите давачки, Предизвика стоката се врати или други, мора да се компензира за сите загуби
Повратни информации :
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем, да ни Кажете пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот, во Спротивно,ќе влезат во нашиот несакана купувачот црната листа
.
Тоа ќе потрае некое време да се производството,Нарачките ќе биде транспортирана од по 7-20 дена кога ние примање на исплатата. две јасни грб + decals ,ако треба гол unpainted обтекател ќе биде поевтина. Овие трошоци се на купувачот одговорност,Сите пазарот е таков; Ако треба "Комерцијална Invoice. 90% од мотоцикл делови продажба се дојде од овој пазар! Ние не сме повторно продавачот, сите наши Производи колекции доаѓаат од фабриката директно! Нашиот квалитет за контрола на е ненадмината.
Превозот :
Ние скоро може да брод на било која адреси во светот,Како и за превозот метод, Можете да изберете или Повратни информации за превозот метод кога ќе поставите вашата нарачка онлајн. Инаку,ние ќе го следат слики на онлајн шоу за производство, оваа услуга е бесплатна. Ние го правиме боја(дизајн) е многу блиску до слики на интернет, но не може да биде иста (не ОЕМ) ,Сите пазарот се такви; Ние може да ви ги испрати фотографии за да го потврдите пред превозот, ако имате оваа потреба,Цел и повратни информации до нас.
Шприцоване : 100% fitment, со Врвен Квалитет ABS Пластика,поскапи Компресија Мувла : Brand new резервни Обтекател (не ОЕМ), 93% се исто fitment како оригиналниот обтекател, Можеби треба да направите некои корекции, така што може да биде инсталирана совршено , Ние препораки можете да одат на професионални мотоцикл поправка продавница за да инсталирате обтекател комплет.Вклучува Топлина-Shield Технологија .Всушност, EBAY и многу други онлајн продавница е маска се дојде од нашата фабрика(или копирање на нас).

За производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Тежина:
12kg
Објектот Должина:
33inch
Име На Модел:
YZF R6
Објектот Висина:
55inch
Motobike Направи:
Јамаха
Бренд Име:
ROKALAM
Објектот Ширина:
23inch
is_customized:
Yes

Слични предлози