.

.

Топла Продажба,Нов Пристигнување За Yamaha YZF R6 08 09 10 11 12 13 14 15 16 YZF-R6 2008- YZFR6 Мотоцикл Обтекател (шприц)

Топла Продажба,Нов Пристигнување За Yamaha YZF R6 08 09 10 11 12 13 14 15 16 YZF-R6 2008- YZFR6 Мотоцикл Обтекател (шприц)

DEN 21386.00
DEN 22512.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


Обичај Маска :
Ние можеме да Снабдување на Сопствени Обтекател(Вклучуваат Трки маска) сервис на сите видови на мотоцикл обтекател. Вклучува Топлина-Shield Технологија . Вклучува слободни ветробранското стакло . Овие трошоци се на купувачот одговорност,Сите пазарот е таков; Ако треба "Комерцијална Invoice. две јасни грб + decals ,ако треба гол unpainted обтекател ќе биде поевтина. Вклучува половина на резервоарот маска
Ако ви треба Универзален Мотор Обтекател Завртки Завртки за Полнење ,
- За нас -
Ние Сме Локација Во Гуангжу Во Кина -Најголемиот Мотор Додаток На Пазарот Во Кина.Всушност, EBAY и многу други онлајн продавница е маска се дојде од нашата фабрика(или копирање на нас).
БЕЛЕШКИ : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Шприцоване : 100% fitment, со Врвен Квалитет ABS Пластика,поскапи Компресија Мувла : Brand new резервни Обтекател (не ОЕМ), 93% се исто fitment како оригиналниот обтекател, Можеби треба да направите некои корекции, така што може да биде инсталирана совршено , Ние препораки можете да одат на професионални мотоцикл поправка продавница за да инсталирате обтекател комплет. 90% од мотоцикл делови продажба се дојде од овој пазар! Ние не сме повторно продавачот, сите наши Производи колекции доаѓаат од фабриката директно! Нашиот квалитет за контрола на е ненадмината.
Превозот :
Ние скоро може да брод на било која адреси во светот,Како и за превозот метод, Можете да изберете или Повратни информации за превозот метод кога ќе поставите вашата нарачка онлајн. 24 Парчиња .
Ние сме најголемиот мотор обтекател фабрики,Многу меѓународни мото делови дилери да соработуваат со нас.За Yamaha YZF R6 2008-2016 Мотоцикл Маска Целосен Сет Мотоцикл Маска /Спорт Велосипед Bodyworks Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика,Произведени со Користење Оригинално Издание Вбризгување на Калапи Технологија Бренд : За Јамаха ОПИС : За Yamaha YZF R6 Мотоцикл Маска За Yamaha YZF R6 Мотоцикл Bodyworks За Yamaha YZF R6 Спорт Велосипед Телото колекции Одговара За Yamaha YZF R6 Години : 2008-2016 Специфики : . Висок Квалитет На Paint Job . Пред-Drilled за Прецизност Fitment . Ние може да се Направи било Налепници на обтекател, ако имате ова барање, ве молиме повратни информации нас.
Тоа ќе потрае некое време да се производството,Нарачките ќе биде транспортирана од по 7-20 дена кога ние примање на исплатата. Инаку,ние ќе го следат слики на онлајн шоу за производство, оваа услуга е бесплатна.
Некои Обтекател колекции не вклучуваат Резервоарот маска + Задниот поклопец ,Но ако имате потреба од нив,ве молиме контактирајте со нас
Боја Работа : Ние сме Висок Квалитет на Боја Работа,Со 3 нивоа на сликање за да се обезбеди подобар живот на времето.

За производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Ширина:
23inch
Име На Модел:
YZF R6
Бренд Име:
ROKALAM
Објектот Висина:
55inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Тежина:
12kg
Објектот Должина:
33inch
Motobike Направи:
Јамаха
is_customized:
Yes

Слични предлози