.

.

Топла Продажба,За Yamaha YZF R6 2008 2009 2010 2011 2013 2014 2015 година YZF-R6 YZFR6 мода Обтекател лакот (шприц)

Топла Продажба,За Yamaha YZF R6 2008 2009 2010 2011 2013 2014 2015 година YZF-R6 YZFR6 мода Обтекател лакот (шприц)

DEN 21386.00
DEN 22512.00
-5 %

Износ
Во продавницата.

Вклучува слободни ветробранското стакло .
Обичај Маска :
Ние можеме да Снабдување на Сопствени Обтекател(Вклучуваат Трки маска) сервис на сите видови на мотоцикл обтекател.
БЕЛЕШКИ : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. 90% од мотоцикл делови продажба се дојде од овој пазар! Ние не сме повторно продавачот, сите наши Производи колекции доаѓаат од фабриката директно! Нашиот квалитет за контрола на е ненадмината.
Тоа ќе потрае некое време да се производството,Нарачките ќе биде транспортирана од по 7-20 дена кога ние примање на исплатата. Вклучува Топлина-Shield Технологија . Инаку,ние ќе го следат слики на онлајн шоу за производство, оваа услуга е бесплатна.
Ние сме најголемиот мотор обтекател фабрики,Многу меѓународни мото делови дилери да соработуваат со нас. Овие трошоци се на купувачот одговорност,Сите пазарот е таков; Ако треба "Комерцијална Invoice.
Шприцоване : 100% fitment, со Врвен Квалитет ABS Пластика,поскапи Компресија Мувла : Brand new резервни Обтекател (не ОЕМ), 93% се исто fitment како оригиналниот обтекател, Можеби треба да направите некои корекции, така што може да биде инсталирана совршено , Ние препораки можете да одат на професионални мотоцикл поправка продавница за да инсталирате обтекател комплет.xls" да се Расчисти Царината,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе го испратам до тебе, Ако одбие да го плаќаат сите давачки, Предизвика стоката се врати или други, мора да се компензира за сите загуби
Повратни информации :
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем, да ни Кажете пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот, во Спротивно,ќе влезат во нашиот несакана купувачот црната листа
. Ние може да се Направи било Налепници на обтекател, ако имате ова барање, ве молиме повратни информации нас. Пред-Drilled за Прецизност Fitment .Всушност, EBAY и многу други онлајн продавница е маска се дојде од нашата фабрика(или копирање на нас).За Yamaha YZF R6 2008-2016 Мотоцикл Маска Целосен Сет Мотоцикл Маска /Спорт Велосипед Bodyworks Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика,Произведени со Користење Оригинално Издание Вбризгување на Калапи Технологија Бренд : За Јамаха ОПИС : За Yamaha YZF R6 Мотоцикл Маска За Yamaha YZF R6 Мотоцикл Bodyworks За Yamaha YZF R6 Спорт Велосипед Телото колекции Одговара За Yamaha YZF R6 Години : 2008-2016 Специфики : . Висок Квалитет На Paint Job . Вклучува половина на резервоарот маска
Ако ви треба Универзален Мотор Обтекател Завртки Завртки за Полнење ,
- За нас -
Ние Сме Локација Во Гуангжу Во Кина -Најголемиот Мотор Додаток На Пазарот Во Кина.

За производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Ширина:
23inch
Име На Модел:
YZF R6
Бренд Име:
ROKALAM
Објектот Висина:
55inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Тежина:
12kg
Објектот Должина:
33inch
Motobike Направи:
Јамаха
is_customized:
Yes

Слични предлози