.

.

Тапан Единица OPC За Брат MFC-8810DW MFC-8910DW MFC-8950DW MFC-8950DWT Печатач,За Брат MFC8810 MFC8910 MFC8950 MFC8950 OPC

Тапан Единица OPC За Брат MFC-8810DW MFC-8910DW MFC-8950DW MFC-8950DWT Печатач,За Брат MFC8810 MFC8910 MFC8950 MFC8950 OPC

DEN 2304.00

Износ
Во продавницата.


Опис На Производот * 1.Високо квалитет и пониска цена; * 2. Убав и силен пакување; * 3. Конкурентна цена; * 4. 100% нови; * 5. Приватни етикета дизајнирање на услугата; * 6. Големи акции , Брза испорака; * 7. Бара детали за други модели се топло добредојдени ! ***************************************************************************** Спецификации : Количина : 4 Парчиња / Многу Производот Модел : Компатибилен OPC Тапан За Брат ХЛ-5450/5470 Долг Живот OPC Тапан . Добар Квалитет ,Направени Во кореја Hanpu, За Брат DCP-8110 DN DCP-8150 DN DCP-8155 DN За Brtother ХЛ-5440 D ХЛ-5450 DN ХЛ-5470 DW ХЛ-5470 DWT ХЛ-6180 DW ХЛ-6180 DWT За Брат MFC-8510 DN MFC-8520 DN MFC-8515 D MFC-8710 DW MFC-8810 DW MFC-8910 DW MFC-8950 DW MFC-8950 DWT ************************************************************************************************************** Производот Се Покаже : *************************************************************************************************************** Превозот Информации :
Ние ќе го испрати предметот страна на курирската служба DHL/UPS/EMS/DPEX итн. Експрес.
Не постојат пратки на викенд и државни празници.
Молам да ме известите вашиот текот на денот контакт телефонски број, поштенски код, пред превозот.
Исплата Информации :
Ние ќе испорака на производот, во рамките на 3-7days по приемот на вашата исплата (Освен Специјални Ситуации).
Услови :
Сите предмети се Сосема Нови.
Сите наши предмети ќе се стави во тетрапак . Ве молиме да го прочитате целиот објект описи, плаќање, транспорт и ракување, политики, правила и услови пред цел.
Политика На Враќање :
Сите предмети има 7 дена Гаранција за квалитет. Без наплата се нудат. Само неисправни производи ќе бидат понудени.
1). Размена во рок од 7 дена по аукцијата заврши. Превозот и ракувањето надоместоци се неповратни
2). Корисниците ќе бидат одговорни за врати пратката.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Ви Благодарам Многу !

За производот

Тип:
opc тапан
Функција:
Компатибилен
Бренд Име:
Cigo БОЈА
Број На Модел На:
ХЛ-5440/5450/5470
Компатибилен Бренд:
ХЛ-5440D, ХЛ-5450DN, ХЛ-5470DW
Модел На Печатач:
За Брат ХЛ-5440D, ХЛ-5450DN, ХЛ-5470DW Печатач
Делови За Печатач/Копир:
opc тапан

Слични предлози