.

.

Жените Спорт Фитнес Тенкови Брз Сува Салата Вест Лето Блузи без Ракави Јога маици Вест За Водење на Trainning

Жените Спорт Фитнес Тенкови Брз Сува Салата Вест Лето Блузи без Ракави Јога маици Вест За Водење на Trainning

DEN 436.80

Износ
Во продавницата.


За производот

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Кошули
Спорт Тип:
јога
Бренд Име:
vansydical
Пол:
Жените
Функција:
Анти-Pilling,Компресирана,Дише,Анти-Смалуваат,Брз Сува
Ткаенина Тип:
Ткаени
Материјал:
Најлон,Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
FSLT6503-6504
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
спортски тип:
Работи.Фитнес,Тренингот,Велосипедизам,Јога,Фитнес
Функција:
Компресија, Wicking, Брз Сува, Влага Пропустливост, Дише
Состојба:
Нов со ознаки
Должина На Ракав:
sleveless
Повод:
Слободно Време За Спорт, Вежбајте, Перформанси, Отворен, Затворен
Еластичноста:
Висока Еластичност,Дише,Брз Сува
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Големина:
S,M,L,XL
тип 1:
Повик
Фитнес Тенкови :
Јога маици Вест

Слични предлози