.

.

Мажите Се Двојно Гради Прилагодени Одговараат На Тенок Одговара Сопствени Направени Pinstripe Сина Свадба Костуми За Мажи

Мажите Се Двојно Гради Прилагодени Одговараат На Тенок Одговара Сопствени Направени Pinstripe Сина Свадба Костуми За Мажи

DEN 5010.00
DEN 6262.56
-20 %

Износ
Во продавницата.


Забелешка : Азија Големина обично е 1-2 големина помала од Европа/НИ големина, па кога да нарачате, ве молиме изберете големина големи,ако не сте сигурни, нека се знае вашата висина и тежина, за да ви помогне референца. Им овозможи на боја, сликата што се прикажува на веб страната на проектот од страна на многу фактори, како што се на екранот и осветлувањето, камера агли, итн., но ние гарантираме стил е исто како што сликите покажуваат.
Како рачни мерни податоци! Па 1-2cm на грешка!
НИ XS=Азија M,НИ S=Азија L,НИ M=Азија XL,НИ L=Азија XXL,НИ XL=Азија 3 XL. 1 CM=0.39 инчен
'

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Пред Стил:
Станот
Број На Модел На:
542929526067
Бренд Име:
loldeal
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Затворање Тип:
Двојно Гради
Материјал:
Viscose,Полиестер
Одговара Тип:
Директно
Стил:
Англија Стил
Облека Должина:
Редовни
Шема:
Деловниот Костум
Тип:
тенок одговара одговараат на
Повод:
Свадба, Забава, Фаза Бизнис Костум
Стил:
класичен костум
Is_Customized:
Yes
костимот homme mariage:
костимот homme
вклучување:
3 Парче Костим
Тип На Единица:
Сет
Тежина На Пакет:
1.7kg (3.75lb.)
Пакет Големина:
42cm x 38cm x 8cm (16.54in x 14.96in x 3.15in)

Слични предлози