.

.

Мотокрос Очила Очила За Мотор Dirt Bike Шарени Гроздобер УВ Заштита Off Road Шлем очила за сонце Скијачки Очила уметничко Лизгање

Мотокрос Очила Очила За Мотор Dirt Bike Шарени Гроздобер УВ Заштита Off Road Шлем очила за сонце Скијачки Очила уметничко Лизгање

DEN 564.00
DEN 1151.04
-51 %

Износ
Во продавницата.


Функција :
100% УВА заштита и таа е лидер во објективот атрибути и функција.
Додадено Извршување на Анти-Магла.
Прилагодливи Headband.
Флексибилен Дизајн.
Отпорен На Гребење Исчистите Леќите.
Мулти-слој се соочуваат со пена овозможува и одлична печат помеѓу лицето и очила за да се заштити од ' рѓа,и да се обезбеди максимална пот апсорпција. Рамка Боја : Како на сликата покажува.
Леќа Боја : Мулти-Обоени / Заоблачено
Големина : Возрасни големина.
Материјал : PC + сунѓерот + композитни пластика. Пакет :
1 пар очила, Без шлем, Без Кутија. НАПОМЕНА : СЛИЧНИ FRME БОЈА ИСПРАТИ RANDMOLY!
719
1133 ТОПЛА ПРОДАЖБА
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние ќе ви ја испратиме Стоката во рок од 2-3 работни дена по плаќање ослободен од Alipay.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува,
особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и
да се вратам за да што ПОБРЗО.
6 : Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во ваша сопственост
повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Таму
постојат ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број,
специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување
со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.

За производот

Тип На Објект:
очила
Големина:
S,XXL,L,XL,M
Бренд Име:
Mgoodoo
Пол:
Жени,Мажи,Унисекс
леќи во боја:
Мулти-Обоени / Заоблачено
Материјал:
PC + сунѓерот + композитни пластика.
Големина:
Adult size

Слични предлози