.

.

година Нови Армија ВОЕНО АО очила за сонце Американски Оптичко Стакло Lense Алуминиум Рамка за Квалитет Поларизирани очила за сонце Oculos De Sol

година Нови Армија ВОЕНО АО очила за сонце Американски Оптичко Стакло Lense Алуминиум Рамка за Квалитет Поларизирани очила

DEN 332.00
DEN 603.84
-45 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Одделот За Името:
Возрасни
Рамка Материјал:
Легура
Бренд Име:
СРЕЌЕН Е
Леќа Ширина:
5.2 cm
Стил:
правоаголник
Пол:
Мажи
Леќи Материјал:
Polaroid
Леќа Висина:
4.5 cm
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирана
Број На Модел На:
ME1664
Пакет:
Торба,Чиста крпа,Картичка
is_customized:
Yes

Слични предлози