.

.

TRIOO Жените Поларизирани очила за сонце Огледало Бренд Дизајнер Огледало Oculos UV400 Мода Сонце Очила За Жените Црна Едноставна Нијанси

TRIOO Жените Поларизирани очила за сонце Огледало Бренд Дизајнер Огледало Oculos UV400 Мода Сонце Очила За Жените Црна Едноставна

DEN 456.00
DEN 912.00
-50 %

Износ
Во продавницата.


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

За производот

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
Тебе,Огледало,Поларизирана,UV400
Број На Модел На:
TRIOO-4081
Леќа Ширина:
60 mm
Стил:
Плоштад
Леќи Материјал:
Акрилик
Леќа Висина:
49 mm
Бренд Име:
trioo
Рамка Материјал:
Пластични
Време на пазарот:
2017
Толпата:
моден домот
Повод:
Собирање,патување,возење
Функција:
uv400 очила за сонце

Слични предлози