.

.

Алуминиум Легура на Магнезиум Рамка Поларизирани очила за сонце Мажите Возење очила со Огледало Отворено Спортски Очила Oculas De Sol Masculino

Алуминиум Легура на Магнезиум Рамка Поларизирани очила за сонце Мажите Возење очила со Огледало Отворено Спортски Очила Oculas

DEN 268.00
DEN 315.84
-15 %

Износ
Во продавницата.

Леќа ширина : 6.0 cm Леќа Висина : 4.5 cm Пол : мажи Поларизирани Очила Или не : да Анти-УВ ниво : очила,ув 400 Леќа Материјал : pc Рамка Материјал : PC+алуминиумски Погоден Повод : Шопинг,Возење,одење,качување,партија Пакување содржи : 1 очила за сонце 1 леќа крпа Пакување : еден очила за сонце во Opp вреќа,Балон,а потоа во тетрапак
ПЛАЌАЊЕ
- ние го прифаќаме плаќање throught ЗАЧУВАМ Која е secruity начин за вас. Пред исплата,pls бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и пост поштенски код,тел не е точно,благодарение толку многу за вашата cooperations
ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА
- 100% Пари Гаранција за враќање на секој објект. Pls контактирајте со нас во 24hours врз вас приемот на предмети.Целосна наплата ќе се претстават дека предметите не се како што е опишано. Надоместокот ќе се reneered откако предмети била испратена назад во оригиналната состојба,се врати превозот бесплатно ќе биде во yourside
Ако постои некоја друга причина што сакате да го вратат ,pls контактирајте со нас ,ви БЛАГОДАРИМЕ!
УВОЗНИ ДАВАЧКИ
- Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или превозот надомест.ние ќе се направи сите стоки, како подарок со ниска vaule.Ако во вашата земја се уште треба да се обрне на должност ,тоа е вашата чест и одговорноста,ви благодариме!
ПОВРАТНИ информации
- Вашето задоволство е наша извршување.Давање Негативни или Неутрални Повратни информации е многу сериозен став и ние сме сигурни дека можеме да го решите вашиот promble пред да остават негативен фидбек.се надеваме дека ќе може да ми се допаѓа нашата предмети и да уживате во вашата шопинг во нашата продавница и ние, исто така, се надеваат дека ќе може да ни остави позитивни повратни информации до нас .
За било какви прашања ,pls не двоумете се да ги споделите со нас .Ви благодариме
Вашето задоволство, нашите извршување!

За производот

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Стил:
правоаголник
Бренд Име:
VWKTUUN
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирана,Огледало,UV400
Рамка Материјал:
Легура
рамка боја:
Црна,Сребрена,Златна
Леќа Ширина:
6.0 CM
Леќа Висина:
4.5 cm
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Број На Модел На:
Очила за сонце WCG261
Тип На Објект:
eyewear
Eyewear Тип:
Очила за сонце
очила за сонце стил:
Поларизирана
Пол:
Мажи
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
Очила за сонце
рамка боја:
Црна,Сребрена,Златна
Големина:
Oversized

Слични предлози