.

.

Кул 2017 Нов Плоштад Хип Хоп Моден Бренд Дизајнер очила за сонце Мажи Жени Огледало Сонце очила Дама Рамен Преголеми големина Наочари

Кул 2017 Нов Плоштад Хип Хоп Моден Бренд Дизајнер очила за сонце Мажи Жени Огледало Сонце очила Дама Рамен Преголеми големина

DEN 321.00
DEN 535.20
-40 %

Износ
Во продавницата.


[ Карактеристики : ]
1. Адвокатско очила за сонце за Возење
2. 100% Анти UV400, Анти-Отсјај, Анти-Рефлективен
3. Легури, Гаранција За Квалитет
4. Бренд Дизајнер
5. Фабрика Директни Цена
6. Ретро и Мода
7. Добро за Возење, Риболов, Плажа, на Патување, на Отворено
[ Спецификации : ]
Очила За Сонце Рамка Материјал : Алуминиумски
Очила За Сонце Леќа Материјал : Поликарбонат
Очила За Сонце Боја : 8 Бои
Очила за сонце Мерка како што е Подолу.
[ Пакет : ]
1pc x очила за сонце

За производот

Бренд Име:
Долго Чувар
Стил:
Плоштад
Оптички Леќи Атрибут:
Тебе,Огледало,UV400
Рамка Материјал:
Легура
Пол:
Мажи
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
63MM
Леќа Ширина:
63MM
Број На Модел На:
GD0019-12
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
брза испорака:
Обично во 48 часа
Употреба:
Точка за Надвор, Купување ,Забава ,Патувања,Т Шоу,Отворено Возење
fuction:
УВ 400 Заштита
квалитет:
Висок
Други:
oculos de sol

Слични предлози