.

.

EZREAL Нов Половина Дрвени Поларизирани очила за сонце Мажи Жени Бренд Дизајнер Очила Огледало Сонце Очила Мода Gafas Oculos De Sol

EZREAL Нов Половина Дрвени Поларизирани очила за сонце Мажи Жени Бренд Дизајнер Очила Огледало Сонце Очила Мода Gafas Oculos

DEN 1192.00
DEN 2208.00
-46 %

Износ
Во продавницата.


EZREAL Дрвени очила за сонце

За производот

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Леќа Висина:
42
Рамка Материјал:
Дрвени
Леќи Материјал:
Polaroid
Број На Модел На:
EZ034
Бренд Име:
Ezreal
Стил:
Пилот
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирана,UV400,Анти-Рефлективен
Леќа Ширина:
48

Слични предлози