.

.

Сребро Позлатен DIY Шарки Обрачот Обетки Комбинираат со Модерна Уметност, Лежиште, Повеќето Модни Earring Накит Најдобар Подарок за Жените Девојка

Сребро Позлатен DIY Шарки Обрачот Обетки Комбинираат со Модерна Уметност, Лежиште, Повеќето Модни Earring Накит Најдобар Подарок

DEN 536.00
DEN 623.52
-14 %

Износ
Во продавницата.


шарки обрачот
- Сребрена позлатен
Големина : 3.9 cm
Лист мушка
- Стана злато позлатен
-Бели циркони
Големина на : ca. 1.1 cm

За производот

Бренд Име:
Muffiy
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Шарки Обрачот Обетки Се Комбинираат Мушка
is_customized:
Yes
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
сребро позлатен
Големина (Должина * Ширина):
39mm*39mm

Слични предлози