.

.

жените девојка елегантна срце облик cz камен settting на челик нула доказ бело/црна керамички обрачот earring 1pair

жените девојка елегантна срце облик cz камен settting на челик нула доказ бело/црна керамички обрачот earring 1pair

DEN 684.00
DEN 719.52
-5 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Метална боја:
бела керамички, црна керамички
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Бренд Име:
GANGSHANG
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
ce011
Материјал:
Кубен Циркони
Големина (Должина * Ширина):
24mm * 25mm

Слични предлози