.

.

Моден Бренд Розово Злато Обрачот Huggie Обетки За Жените Кристал Циркони Обрачот Earings Brincos Булчински Трендовски Свадба Накит

Моден Бренд Розово Злато Обрачот Huggie Обетки За Жените Кристал Циркони Обрачот Earings Brincos Булчински Трендовски Свадба

DEN 87.00
DEN 134.40
-35 %

Износ
Во продавницата.


JA0021616
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : алуминиумски + кристал
Боја : злато се зголеми, како што покажува слика
Прекрасен подарок за вас и вашите пријатели
Пакет се вклучени :
1 Pair x earring (подарок кутија не е вклучена)
Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

За производот

Бренд Име:
Shellhard
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Тренди
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Број На Модел На:
huggie earring розово злато
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Големина (Должина * Ширина):
Други

Слични предлози