.

.

2017 Лето Стил Tsaujia Бренд Бебе Девојки Облека Поставите Цртан филм Т-маица+Панталона Здолниште 2 парчиња/set Деца Облека Поставите 2-8 Години KF065

2017 Лето Стил Tsaujia Бренд Бебе Девојки Облека Поставите Цртан филм Т-маица+Панталона Здолниште 2 парчиња/set Деца Облека Поставите

DEN 367.00
DEN 408.00
-10 %

Износ
Во продавницата.


За повеќе бебе поставите ве молиме кликнете тука подолу.
2017 Лето Стил Tsaujia Бренд Бебе Девојки Облека Поставите Цртан филм Т-маица+Панталона Здолниште 2 парчиња/set Деца Облека Поставите 2-8 Години KF065
Ознака големина 7 е за 2 години,
Т ag големина 9 е за 3 години, Т ag големина 11 е за 4 години, Т ag големина 13 е за 5 и 6 години, Т ag големина 15 е за 7&8 години. Ознака големината не е возрасти,ве молиме имајте во предвид.
Кошула : 95% памук+5% spandex
панталона здолниште : 100% полиестер
Топло забелешка : таму ќе биде малку боја разлика поради различни монитори,ве молиме имајте во предвид.И Т-маица боја ќе биде малку разлика
во различни серии. Некои од нив се чиста бела,некои се крем бела.

За производот

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7, 8
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Број На Модел На:
KF065
Стил:
Моден
Бренд Име:
Tsaujia
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Никој
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Outerwear Тип:
Грб
Шаблон Тип:
Цртан филм
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Плетени

Слични предлози