.

.

2 ПАРЧИЊА/2-6Years/Лето Бебе Девојки Облека, Облека Цртан филм Симпатична Бела маица+Сини Шорцеви Деца Костим Деца Облека Поставите BC1152

2 ПАРЧИЊА/2-6Years/Лето Бебе Девојки Облека, Облека Цртан филм Симпатична Бела маица+Сини Шорцеви Деца Костим Деца Облека Поставите

DEN 571.00
DEN 1142.40
-50 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Pullover
Стил:
Повик
Outerwear Тип:
Вест
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
BC1152
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Пол:
Девојки
Бренд Име:
babzapleume
Sleeve Стил:
Редовни
девојки облека:
детска облека
костим за деца:
децата облека
девојки облека поставува:
детска облека девојки
деца девојка облека:
бебе облека
бебе девојка облека:
девојка облека
детска летна облека:
Девојки Облека
костими за деца:
детска облека
детска носија:
бутик за детска облека
бебе девојка летна облека:
децата облека
девојка летна облека:
девојки облека

Слични предлози