.

.

Нови Лето Девојки Деца Слатка Облека Точка Лак Деца Облека Кратко Sleeve Т-маица+Здолниште Два дела Бебе Одговара на 0-7Years BC1397

Нови Лето Девојки Деца Слатка Облека Точка Лак Деца Облека Кратко Sleeve Т-маица+Здолниште Два дела Бебе Одговара на 0-7Years

DEN 475.00
DEN 594.24
-20 %

Износ
Во продавницата.


ГОЛЕМИНА : 7 Одговара : (1-2 Years)
ГОЛЕМИНА : 9 Одговара : (3 Years)
ГОЛЕМИНА : 11 Одговара : (4 Years)
ГОЛЕМИНА : 13 Одговара : (5 Years)
ГОЛЕМИНА : 15 Одговара : (6-7 Years)
СИТЕ ПРЕДМЕТИ СЕ ВО ПОПУСТ !!!

За производот

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Outerwear Тип:
Шорцеви
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Polka Dot
Затворање Тип:
Pullover
Пол:
Девојки
Стил:
Моден
Бренд Име:
babzapleume
Материјал:
Памук,Spandex,Ацетат,Акрилик
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
BC1397
caixa termica:
sobretudo feminino
девојки облека одговара:
момчињата сет
девојки бутик за облека:
ropa де ninos varones
деца момче облека:
назад на училиште облека
девојки облека:
деца девојка облека
деца девојка облека:
roupas де menina
ropa mujer:
деца момчиња облека
деца момчиња облека:
деца момчиња облека
roupas infantis menino:
детска облека
момчињата облека:
roupas infantis menina

Слични предлози