.

.

Капчиња Поврзана Новороденче Сирена Опашка Костим Поставите Бебето Фотографија Реквизити Младата Студио Додатоци 88 YH-17

Капчиња Поврзана Новороденче Сирена Опашка Костим Поставите Бебето Фотографија Реквизити Младата Студио Додатоци 88 YH-17

DEN 468.00
DEN 492.48
-5 %

Износ
Во продавницата.


Капчиња Поврзана Новороденче Сирена Опашка Костим Поставите Бебето Фотографија Реквизити Младата Студио Додатоци 88 YH-17 Опис : Функција :
100% Сосема Нов!
Стил : Euramerican Стил
Облека Тип : Капчиња Поврзана Новороденче Сирена Опашка Костим Поставите Бебето Фотографија Реквизити Студио Додатоци
Материјал : Памук Сплетам
Одговара за 0-1 M или 2-4 МИЛИОНИ
Напомена :
Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја можеби мало различни од сликата боја
Ве молиме овозможи 2-4cm се разликува поради прирачник за мерење
Азија Големина е помала од ЕУ/САД/велика БРИТАНИЈА големина,ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред купување.
Пакетот Вклучува : 1 x Headband
1 x Блузи
1 x Сирена Опашка

За производот

Материјал:
Памук
Стил:
Европски и Американски Стил
Затворање Тип:
Појас
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
V Деколте
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Ткаенина Тип:
Velour
Пол:
Бебе Девојки
Outerwear Тип:
Вест
Материјал Состав:
сплетам памук
Број На Модел На:
N/A
Бренд Име:
Swokii
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува

Слични предлози