.

.

Деца Бебе Бебе Девојка Облека Поставени Тимови Флорални Кошула Блузи Кратко Sleeve Цвет Шорцеви Панталони 2 парчиња Поставени Облека Бебе Девојки

Деца Бебе Бебе Девојка Облека Поставени Тимови Флорални Кошула Блузи Кратко Sleeve Цвет Шорцеви Панталони 2 парчиња Поставени

DEN 240.00
DEN 300.00
-20 %

Износ
Во продавницата.


Деца Бебе Бебе Девојка Облека Поставени Тимови Флорални Кошула Блузи Кратко Sleeve Цвет Шорцеви Панталони 2 парчиња Поставени Облека Бебе Девојки
Опис
2 парчиња Поставени Бебе Бебе Девојки Флорални Блузи+Шорцеви Облека
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : Како На Сликата Шоу
Ново во Мода Материјал : 100% Памук Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1x Блузи + 1x Шорцеви
Големина На Табелата :
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Големина на Врвот Должина Биста*2 Панталони Должина Возраст 80 32 см 25 см 22 см 0-6 Месеци 90 34 cm 26 cm 23 см 6-12 Месеци 100 36 см 27 cm 24 см 12-24 Месеци 110 38 см, 28 см 25cm 2-3 Години
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Преглед :

За производот

Бебе Возраст:
4-6 месеци, 10-12 месеци, 13-18 месеци, 24M
Бренд Име:
WANGSAURA
Број На Модел На:
Цветни Кошула Блузи Кратко Sleeve
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Бебе Девојки
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Затворање Тип:
Pullover
Outerwear Тип:
Грб
Шаблон Тип:
Флорални
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал Состав:
Памук
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува

Слични предлози